Medailonky tvůrců

Laďa Ladislav Hilovský 

Jmenuji se Ladislav Hilovský a mým koníčkem je fotografování a tvorba různých dekorací a výrobků z macramé. K tomu jsem se dostal po tom, co jsem musel opustit pozici profesionálního řidiče kamionu po autonehodě. Jsem v invalidním důchodu a vedle svého zaměstnání se bavím těmito koníčky. Věřím že se Vám moje výtvory budou líbit.

 

303457108_837548194293757_8299318610104158960_n  Pavlína Boxanová 

Jmenuji se Pavlína Boxanová a před devíti lety jsem měla vážný úraz, který mi vnesl do života spoustu zásadních změn. Ne všechny jsou však špatné, jak by mnozí čekali. Jako kvadruplegik jsem musela začít hodně cvičit ruce, se kterými jsem zpočátku vůbec nepohnula. A při tomto procvičování jsem objevila i malování. Samozřejmě jsem limitovaná svým postižením, ale baví mě posouvat své hranice a tak zkouším různé techniky - malování na hedvábí, na porcelán… Ráda maluji pro kamarády abstraktní obrázky enkaustickou žehličkou, hraji si hlavně s barvami a potom je na jejich fantazii, co v obrázku vidí. Těší mě, když můj obrázek nebo hrníčky udělají někomu stejnou radost, jako jsem měla já, při jejich malování.

 

SmartSelect_20221026-194936_Instagram Eva Papoušková

Jmenuji se Eva Papoušková a moje životní motto je:
"Každý máme právo jít svou cestou, jen si to sami sobě musíme dovolit." ... A to navzdory svému zdravotnímu handicapu.
Ve volném čase vytvářím s láskou "medvídkov". Úsměv a radost, kterou moje "medvědí rodina" vykouzlí, je ta nejlepší odměna.