O nás

Vítejte v našem Trendy obchůdku!

 

Trendy obchod je součástí sociálního podnikání našeho spolku Trend vozíčkářů Olomouc. Podporujeme sociální integraci zdravotně postižených osob vytvářením pracovních míst. A to již od roku 2008. Pro některé tato možnost představovala první možnost se zapojit do pracovního procesu, jiným umožnila osvojit si pracovní dovednosti a návyky, které jim následně pomohly získat uplatnění na otevřeném trhu práce.

Jak už pravil Jan Werich "Ten dělá to a ten zas tohle...", A to naplňuje cíl našeho Trendy obchodu. Někteří jsou zruční na pletení, jiným voní dřevo a rádi s ním pracují a další třeba vyrábí krásné výrobky z papírového pedigu. Pod jejich rukama tak vzniká spousta krásných výrobků v podobě pletených čepiček či ponožek pro nejmenší děti, makrame výrobků (dekorací na zeď, kabelky, závěsy atd.), různých výrobků ze dřeva vhodných k dekoraci nebo pro další práci při zdobení, nebo plno krásných výrobků, ať už to jsou věnečky, vánoční štoly, košíčky, ozdoby na vánoční stromeček a mnoho dalšího.

Tyto výrobky a ještě mnoho dalšího si lze objednat také zde v našem Trendy obchůdku, kde můžete v galerii vidět vše, co máme na naší prodejně - na adrese Holečkova 9, Olomouc. Příjďte nás navštívit v prodejní době od pondělí do pátku v čase 7:30 - 15:30 hodin.

Věříme, že nákupem výrobku našich zaměstnanců, osob se zdravotním postižením, vám uděláme velkou radost a těšíme se na vaší návštěvu.